Op het fietspad aan de Stadionweg in Rotterdam heeft zondagavond rond 21.15 uur een frontale botsing plaatsgevonden tussen twee bromfietsen. Het ongeval gebeurde ter hoogte van de rotonde met de Coen Moulijnweg.
Volgens getuigen klapten de bestuurders hard op elkaar. Eén van hen raakte gewond en had bloed op zijn gezicht. Hij was onderweg naar Schiedam en verklaarde dat hij de tegenligger niet had zien aankomen.
De andere bromfiets raakte zwaar beschadigd: het voorwiel lag in stukken en de stuur-as was gebroken. Brokstukken lagen verspreid over de weg. Ook werd een deel van een helm en bloed aangetroffen op het fietspad. Deze bestuurder had volgens omstanders veel pijn en is overgebracht naar het ziekenhuis.
De politie doet onderzoek naar de oorzaak van het ongeval. Mogelijk speelde slecht zicht door regen een rol.